МаксименкоЮрій Володимирович

Мажоритарний округ № 13Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони

Керівник громадської організації «Надійні перспективи». Народився 19.12.1981р. у м. Вінниця. У 2010-2012 рр. здобув звання магістра з адміністративного менеджменту у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТУ .
З 2015 по 2016 року навчався у відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» , здобув професію юриста. Ще з дитинства займався спортом у секціях футболу та вільної боротьби. Це дозволило професійно грати у командах вищої ліги з футболу України, Узбекистану, Азербайджану.
Не цурався і робітничої спеціальності: у 2006-2007 р. працював слюсарем 3- го розряду Вінницького управління газового господарства.  

Illustration
icon

Цінності

Відповідальність, чесність, розуміння, повага до людей, дисципліна, оптимізм, толерантність.

icon

Цілі

Очищення і перезавантаження влади, формування професійного уряду народної довіри. Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення імпічменту президента.
Запровадження механізму відкликанння депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців.

icon

Соціальна відповідальність

Захист інтересів суспільного розвитку, а у випадку їх порушення — звітувати перед суспільством та нести покарання.

Що зробив до виборів:

  • Надавав допомогу соціально незахищеним людямІнвалідам, багатодітним та малозабезпеченим сім‘ям, дітям-сиротам.

  • Організовував змаганняРегулярно ГО «Надійні перспективи» організовувала змагання з боксу, футболу серед дітей. Традиційними стали турніри з боксу пам‘яті тренерів Анатолія Вальчука та Йосипа Академія. 

  • Влаштовував свята для дітей Влаштовував у школах об‘єднаних територіальних громад областей свята для дітей: для них працювали аніматори, артисти, співаки, встановлювали батути. Організація змагань з фізичних культур для дітей.

Програма

  • 01. Розвиток сільського господарства Справедливі виплати за землю та земельні паї, лобіювання законодавчого регулювання закупівельних цін на продукцію, що закуповується у приватних селянських господарств.

  • 02. Електронна країна Вся інформація про формування та використання бюджетів, проведення тендерів, закупівель, аукціонів буде доступною всім. Публічні процеси будуть автоматизовані, адже комп’ютер хабарів не бере. Послуги, які можуть надаватися в електронному вигляді, будуть впроваджені першочергово.

  • 03. Докорінна зміна системи влади.Знищення системної корупції, формування уряду народної довіри, скасування недоторканності народних депутатів.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто. 

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь


Зв’язатись за телефоном+380681284315

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності